Výsledky Okolo Pramenů - klasika
15.01.2017 16:07
Okolo Mariánskolázeňských pramenů 2017 | ||||||
neděle 15 . 1. 2017 | ||||||
středně silný vítr, občasné sněžení, -3 C | ||||||
Předžáci - 800 m - klasika | ||||||
1. | Vodičková Lucie | 2010 | Ski Nordic Mar. Lázně | 10:50 | ||
Nejmladší žáci - 1,3 km - klasika | ||||||
1. | Decker Matouš | 2007 | SC Plzeň | 7:27 | ||
2. | Petruš Ondřej | 2007 | Ski Nordic Mar. Lázně | 8:59 | ||
Nejmladší žákyně - 1,3 km - klasika | ||||||
1. | Konrádová Karolína | 2007 | Tatran Chodov | 8:50 | ||
Mladší žáci - 2 km - klasika | ||||||
1. | Šimurda Matěj | 2006 | USK CS Plzeň | 11:41 | ||
Starší žáci - 3 km - klasika | ||||||
1. | Zuna Štěpán | 2004 | SC Plzeň | 12:22 | ||
2. | Decker Vojtěch | 2004 | SC Plzeň | 13:49 | ||
Starší žákyně - 3 km - klasika | ||||||
1. | Kočandrlová Adéla | 2004 | SC Plzeň | 12:59 | ||
2. | Nyklesová Karolína | 2003 | SC Plzeň | 13:51 | ||
3. | Brunnátová Denisa | 2004 | SC Plzeň | 14:22 | ||
5. | Řezničková Alena | 2003 | SC Plzeň | 18:07 | ||
Mladší dorostenci - 7,5 km - klasika | ||||||
1. | Martinovský David | 2001 | LK Škoda Plzeň | 29:10 | ||
Mladší dorostenky - 7,5 km - klasika | ||||||
1. | Černá Kateřina | 2002 | LK Slovan Karl. Vary | 31:22 | ||
3. | Cibulková Tereza | 2002 | SC Plzeň | 34:32 | ||
Starší dorostenky - 7,5 km - klasika | ||||||
1. | Votavová Anna | 1999 | USK CS Plzeň | 34:13 | ||
Muži - 30 km - klasika | ||||||
1. | Provod Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1:43:14 | ||
2. | Beránek Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 1:46:00 | ||
3. | Šimurda Richard | 1972 | USK CS Plzeň | 1:46:09 | ||
4. | Vodráška Ondřej | 1977 | USK CS Plzeň | 1:48:51 | ||
5. | Šváb Petr | 1962 | RSC Marktredwitz | 2:01:59 | ||
6. | Šup Robert | 1972 | Ski Nordic Mar. Lázně | 2:18:48 | ||
7. | Dostál Miroslav | 1981 | Praha | 3:01:12 | ||
8. | Nejedlý Marek | 1972 | vzdal | |||
Ženy - 7,5 km - volně | ||||||
1. | Konrádyová Dáša | 1976 | Tatran Chodov | 1:28:00 | ||
Muži - 15 km - klasika | ||||||
1. | Kovařík Oldřich | 1958 | Tatran Chodov | 0:55:34 | ||
2. | Královec Jiří | 1951 | Tatran Chodov | 1:01:52 | ||
3. | Höll Petr | 1968 | Tatran Chodov | 1:02:12 | ||
4. | Sýkora Jan | 1975 | USK CS Plzeň | 1:05:06 | ||
5. | Záhoř Josef | 1956 | Tatran Chodov | 1:16:05 | ||
6. | Kolman Jaroslav | 1953 | Sokol Studená | 1:23:11 | ||
7. | Fišák Jan | 1944 | Mlok Mar. Lázně | 1:23:34 |