Aktuální úprava stop

V této rubrice popište pro ostatní lyžaře (kdo máš chuť a chceš ostatním pomoct) , jaký je aktuální stav stop, jak se jelo, na co dát pozor a tak podobně ...

 

Svůj příspěvek vložíte bez jakéhokoli přihlašování dole na této stránce!

 

Finanční příspěvky na provoz tratí je možno zaslat na účet Ski Nordic M.L : 107-1388920237/0100

 

Aktuální úpravu tras můžete sledovat po kliknutí na mapu , která vás bude nejrychleji informovat o úpravených trasách.

Klikněte zde!!! (pro starší počítače)

nebo

Klikněte zde!!! (pro novější počítače)

 

Diskusní téma: Aktuální úprava stop

Datum: 22.02.2017

Vložil: Luboš

Titulek: Úterý 21.2. odpoledne

Včera v podvečer jsem i přes výraznou oblevu vyrazil se starými běžkami na chvilku omrknout terén. Vzhledem k vysokým teplotám a vytrvalému dešti až do poledne jsem nečekal nic.
Překvapivě dobře jsem si zabruslil na úseku Golf - směr Rájov - kolem lesa Homolka zprava při silnici (zkratka přes les již nesjízdná) - V Mokřinách - Rozcestí Rájov/Rájovská myslivna. Až na dva kratší travnaté a jeden "hodně vodnatý" úsek super podklad. Zkusil jsem směr Rájov - už horší a okruh přes pole nelze.Směr Rájovská myslivna rozježděno traktorem. Takže návrat zpět po stejné trase. Vzhledem k předpovědi možná poslední výběh zde a překvapivě dobrý :)

Datum: 19.02.2017

Vložil: Něžná Noc

Titulek: Sobota 18.2. dopoledne

Skate v úseku Golf - Rájovská myslivna - Nimrod v pohodě, ani živáčka jsem nepotkala, to ticho bylo úžasné:-) I když vím, že od rozcestí před Nimrodem kolem prameniště Teplé na golf není "červená trať" strojově upravována, odvážila jsem se do lesa a klasicky doběhla do cíle na golfu. Litovala jsem však, že jsem si k povinné výbavě nepřibalila koště, některé úseky by bylo lepší přeletět:-)
Pěkné svezení bylo i minulou sobotu v mrznoucí mlze, hezky to svištělo, na lyžích, samozřejmě.
Letošní zima je k lyžařům přívětivá, rolbařům patří dík, ale pozor, blíží se Mrakomor, pán všeho nečasu, s deštěm. Snad vynechá alespoň Kladskou a okolí ...

Datum: 19.02.2017

Vložil: David

Titulek: Golf

Rano na golfu stopy zmrzle, ale dalo do se. Na snho

Datum: 18.02.2017

Vložil: Larry

Titulek: Kladská

Okolo Kladské nad ocekávání dobré. Kladská - Bašus tam je to místy pro starsí lyže, Hřebenovka, Vlnitá 3 - 5 cm nového sněhu, stopa slušná, projetá lyžaři. Teplota v 11,00 Kladská +1, u Vyhlídky lehce pod nulou, poletuje sníh. Na tu bídu dole, nahoře je to o něčem jiném. V noci to přimrzne, zítra dopoledne budou stopy rychlé.

Datum: 18.02.2017

Vložil: Jan Šach

Titulek: Poděkování

Děkuji všem, co se starají o úpravu stopy. Dnes dopoledne byla vynikající vzhledem k oblevě, která právě probíhá. Bohužel snaha přišla částečně vniveč díky zaměstnancům Lesů ČR. Ale to je, bohužel, jejich každoroční kratochvíle.

Datum: 16.02.2017

Vložil: Ski Nordic

Titulek: Úprava 16.2.

Dnes projeto rolbou vše po Rájovskou myslivnu. Upraveno v rámci současných podmínek vše na skate, klasika je místy již na hlíně. Ručně jsme doházeli pár již obnažených míst (třeba můstek přes Teplou). Stále ale dobré podmínky, vezmeme-li v úvahu současná tepla.
Napadne-li významné množství sněhu, další úprava by byla v sobotu ráno.
JB

Datum: 16.02.2017

Vložil: Marcela a Petr

Titulek: golf

Dobrý den,podruhé v tomhle týdnu na golfu a super!!! I když začínají stopy povolovat,báječně jsme si to užili.Málo lidí,nádherná krajina a sluníčko.Moc děkujeme za ůpravu stop ve Vašem volném čase.A už se moc těšíme na příště.Zdraví Plzenáci

Datum: 15.02.2017

Vložil: běžci Plzeń

Titulek: stopy stále pěkné

I přes dnešní teplé a slunné počasí, byly stopy velmi pěkné. Myslím, že strojová úprava by je spíše poškodila.
Jezdíme z Plzně a plně doporučujeme..
Děkujeme panu Blažkovi
mf +lp

Datum: 14.02.2017

Vložil: Joska

Titulek: STAV BEZECKYCH STOP PRO KLASIKU

Haha, to vypadá jako politická kampan'.
Kdyby se správce webu podíval na připojení těch pěkných příspěvků, najde IP adresu a asi zjistí, že jsou z jednoho místa. Dokonce lze zjistit zda-li má ten pisálek i webovou adresu.
To jen malý návod.V případě zájmu mohu zjistit kdo je Pavel A, Pavel B, Sport Team a SM respektive identifikaci počítače.

Datum: 14.02.2017

Vložil: SPORT TEAM

Titulek: REAKCE NA AKCIPRATELE SPORTU,

PANOVE, VY SI SYPETE POPEL NA HLAVU, NEBO LEHKA SCHIZOFRENIE? NEJDRIVE CHRLITE PRAVDIVOU KRITIKOU, A PAK USTUPUJETE A OMLOUVATE SE, NEBO SNAD NEKOHO ZACHRANUJETE? JSTE TO VUBEC VY? JAK JSEM CETL Z PRISPEVKU NEJPRVE PAVLA B, TAK MUSIM S TIMTO PANEM SOUHLASIT, BYL TO JEHO NAZOR, KTERY JE URCITE NA ZVAZENI A NE NA OMLOUVANI.
MY CASTO BRUSLIME, NEBO KLASICKY BEHAME VCETNE SOUPAZ, JAK TADY U VAS V OKOLI GOLF COURSE, NEBO V AREALU SILBERHUTTE A NASE ZKUSENOSTI JSOU TOTOZNE. TO ZNAMENA, ZE VCERA JSME SHODOU OKOLNOSTI NA SILBERHUTTE BYLI, GREY SKI-LINE 2KM PERFEKTNE PRIPRAVENA JAK PRO SKATING(LUXUS), KLASIKA A SOUPAZ(LUXUS)NIKDE ZADNE JEHLICI, ZADNE PREKAZKY,TEPLOTA VZDUCHU -4 JEN LEHKA INVERZE. DALE BYLA K DISPOZICI GREEN SKI-LINE 4 KM, ALE TA BYLA Z CASTI ZLEDOVATELA, ALE BYLA POVOLENA, OSTATNI SKI-LINES 5KM, 6KM ,9KM, 10KM A 12KM GESPERRT(UZAVRENO). MLUVILI JSME S FRANKEM, JSME DOBRI PRATELE A ZNAME SE SPOUSTU LET. VSEM SMELE SILBERHUETTE DOPORUCUJI, AT SI UDELAJI VLASTNI OBRAZEK.
CO SE TYKA AREAL SKIKLUB MARIANSKE LAZNE ANO SOUHLASIME, MOC KRASNA PRIRODA, ALE BOHUZEL SKI - LINES BIDA. PAVEL A PISE O MAJETKOVYCH VAZBACH, LESY CESKE REPUBLIKY, SOUKROMI PASTEVCI, VLASTNICI POLNOSTI A DALSICH POZEMKU A POTAZMO GOLF COURSE MARIANSKE LAZNE. JAK JSME CETLI JIZ DRIVE Z PRISPEVKU ROK 2015 PANA Z MANAGMENTU GC MARIANSKE LAZNE. SVEVOLNE JSTE PORUSOVALI PRAVIDLA A BEZ PREDESLE DOMLUVY JSTE VJIZDELI A VYTVARELI BEZKARSKE TRASY PO JEJICH KRASNEM GOLF COURSE, TO SNAD NE? PROC SE VSICHNI PRED BEZKARSKOU SEZONOU NESEJDETE A NEDOMLUVITE SI PRAVIDLA? KOMMUNIKATION MIT BESITZER IN DEUTCHLAD IST EINFACHE.
CO SE TYKA VASEHO SEZONIHO BUGETU A VASEHO RIZENI NAS VUBEC NEZAJIMA,VY JSTE SE ROZHODLI RIDIT TENTO SKIKLUB, VY JSTE MANAGMENT, (FIRMA) SKIKLUBU ML, VY ZODPOVIDATE ZA CHOD, FINANCE A NESETE PLNOU ZODPOVEDNOST ZA VASE USPECHY A NEUSPECHY ZA POZITIVUM A NEGATIVUM, VY JSTE TADY JMENOVAL NEJAKE 2 PANY, MEZINARODNE UZNAVANE SPORTOVCE, ZE TO DELAJI VE VOLNEM CASE, TO JE KOMICKE A TA NEJHORSI VARIANTA A TAKE TO TAK VYPADA, TO SE ZE HRANICNICH ZAVODU NIC NEPRIUCILI? JAK DLOHO MAME SNIH 7 TYDNU A KOLIKRAT VASE ROLBA VYJELA? A TO VAM NESTACI 150 000,-KC. CO BY JSTE DELALI, KDYBY TU BYLO SNEHU JAKO PRED 30 LETY A ZIMA DLOUHA SKORO 6 MESICU? VY SI VUBEC NEUVEDOMUJETE JAKY POTENCIAL MATE.
ZAVEREM:
ANO, NA SILBERHUETTE TO BUDOVALI PAR DESITEK LET, BUDOVALI TO PRO LIDI, PROFESIONALNI SPORTOVCE A AMATERSKE BEZKARE, RODINY A NAKONEC PRO VSECHNY, CO MAJI RADI VE VOLNEM CASE ZIMNI A LETNI SPORTY. NEBYLO TO VYTVORENO PRO RYCHLE ZBOHATNUTI, ALE PRO DALSI A DALSI GENERACE, ABY SE SEM VSICHNI RADI VRACELI A UZIVALI SI SPORT!! .MY JSME JESTE MLADI 27LET PO REVOLUCI, ALE KOLIK SE DENNE ROZKRADE, ZPRONEVERI FINANCI, JE TO V LIDECH O SLUSNE KOMUNIKACI, SYMBIOZE A SOLIDNIM PROJEKTU. PROC BY JSTE NEMELI BYT JESTE LEPSI BA I NEJLEPSI CHCE TO AKCI NA REAKCI A ZADNY POLITICKY TLACHY.
S POZDRAVEM SPORTTEAM


VSEM SPORTUM ZDAR!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři